E-waste actie groep 7-8
contentmanager
/ Categories: Uit de groepen

E-waste actie groep 7-8

Oproep namens de kinderen van onze groep 7-8!

Wij doen mee aan de actie ‘E-Waste’. Met deze actie zamelen wij oud elektrisch materiaal in. Dit is namelijk de snelst groeiende vervuiler op de wereld. Gelukkig is het goed te recyclen. Met deze actie kunnen we trouwens een schoolreis naar ‘NEMO’ winnen. Helpt u ons mee?

Ga naar de website www.ewasterace.nl. Hier kunt u aangeven wat u bij ons wilt inleveren. Klik in het overzicht op onze school (De Sprenge Emst). Vul in op welke datum en tijdstip wij langs kunnen komen. Wij geven u een seintje als we de spullen op komen halen. Alvast bedankt!

Previous Article Vaderdagactie voor De Sprenge
Next Article Dubbel feest!
Print
1119 Rate this article:
No rating
Please login or register to post comments.